expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

wtorek, 8 sierpnia 2017

Wybielacz w piance Meglio

To najnowszy produkt o najwyższej jakości oraz skuteczności kontynuujący wielki sukces całej gamy odtłuszczaczy MEGLIO. Jest to produkt wyróżniający się na półce ze względu na kolor opakowania, grafikę oraz bardzo estetyczny kształt butelki z atomizerem. 

 ZASTOSOWANIE: Dogłębna czystość, efekt wybielający i maksymalna skuteczność na uporczywe plamy w całym domu. Jest doskonały w kuchni do czyszczenia zlewozmywaków, blatów, płytek i kuchenek. Jest przydatny w łazience do mycia i higienizacji toalety oraz do utrzymania czystego i lśniącego prysznica, dzięki swojej skuteczności czyści brud między płytkami. Higienizuje powierzchnie, na których jedzą i bawią się dzieci. Nadaje się do usuwania zabrudzeń z kołnierzyków i mankietów twoich białych koszul oraz plam z innych białych rzeczy.
SPOSÓB UŻYCIA: Produkt rozpylić z odległości około 20 cm od powierzchni i następnie przetrzeć wilgotną gąbką. W przypadku uporczywych zabrudzeń pozostawić na kilka minut. Nie stosować na dywany, kolorowe tkaniny, powierzchnie lakierowane oraz tapety. Spłukać bezpośrednio po użyciu z powierzchni metalowych. Nie stosować na gorące powierzchnie, aluminium i drewno.

Moja opinia 
Najlepszy wybielacz jaki istnieje. Dzięki niemu moja łazienka lśni, radzi sobie z rdzą i trudnymi zabrudzeniami. Czyściłam nim zlewozmywaki, wc, oraz fugi, które wcześniej były wręcz czarne od brudu. Wybielacz ma konsystencję pianki, która ma zapach chloru. Idealny do wybawiania plam, dzięki niemu uratowałam białą koszulę, którą ubrudziłam ketchupem. 

Kosztuje ok. 15 zł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz