expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

wtorek, 18 lipca 2017

Meglio odtłuszczacz na plamy z oleju i zbawiciel brudnych białych adidasówMeglio Sgrassatore odtłuszczacz lemon spray 750 ML

ODTŁUSZCZACZ: NOWY ŚRODEK CZYSZCZĄCY O DUŻEJ KONCENTRACJI, OWOC NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH BADAŃ NAUKOWYCH MOŻE MIEĆ ZASTOSOWANIE W KAŻDYM MIEJSCU W DOMU I W PRACY.  

ZASTOSOWANIE: PIEKARNIKI, OKAPY, KRAJALNICE, TALERZE, ZMYWARKI, GRILLE, KOMINKI, OKNA, ŻALUZJE, ŚCIANY ZMYWALNE, TRUDNO USUWALNE PLAMY Z ODZIEŻY, BUTY SPORTOWE, POWIERZCHNIE PRACY, MEBLE PLASTIKOWE, ROWERY, SAMOCHODY, MOTOCYKLE, KOSIARKI, SILNIKI, SPRZĘTY BIUROWE, WSZYSTKIE TŁUSTE ZABRUDZENIA TRUDNE DO USUNIĘCIA.  


SPOSÓB UŻYCIA: SPRYSKAĆ POWIERZCHNIĘ ZABRUDZONĄ I POCZEKAĆ DO 4MIN W PRZYPADKU PLAM TRUDNO USUWALNYCH, NASTĘPNIE SPŁUKAĆ. W PRZYPADKU FILTRÓW DO OKAPU POZOSTAWIĆ NA 30MIN W ROZTWORZE WODNYM Z 10% ROZPUSZCZONEGO PRODUKTU PO CZYM SPŁUKAĆ.

Moja opinia:

Odtłuszczacz znajduje się w plastikowej butelce ze spryskiwaczem. 
Produkt jak widać jest w formie płynu, pięknie pachnie cytrusami. Wystarczy spryskać powierzchnię, a następnie zmyć, aby stała się ona lśniąca i czysta.
Odtłuszczacz uratował moje błękitne spodnie, na którą wylałam olej podczas smażenia. Szybko spryskałam tłustą plamę i po 10 minutach spłukałam wodą, a następnie wyprałam. Po wyschnięciu po plamie nie było śladu. Dzięki temu odtłuszczaczowi mój okap, mikrofala i piekarni wreszcie przestały się kleić.
Przyznać muszę, że efekt jest zadowalający. 

Mamy sezon grillowy, więc jak najbardziej i w tym wypadku przydał się specyfik. Pomógł doczyścić ruszt, grill wygląda jak nowy. Idealny również do czyszczenia białych adidasów. 


 Cena ok. 12 zł za 750 ml

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz