expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

poniedziałek, 24 lipca 2017

Hit na koncentracje-Bio-Quinon Active Q10 GOLD
Pharma Nord jest jednym z największych europejskich producentów suplementów diety, produktów
leczniczych oraz preparatów ziołowych. Produkty Pharma Nord wytwarzane są w naszym własnym zakładzie produkcyjnym w Danii.
Każdy z nich wytwarzany jest zgodnie z zasadami GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna),  HACCP oraz zgodnie z duńską kontrolą farmaceutyczną.

GMP jest zbiorem zasad, które muszą być spełniane, aby produkcja leków i aktywnych składników farmaceutycznych odbywała się w sposób gwarantujący wysoką jakość.

Reguły te muszą być przestrzegane przez wszystkie firmy farmaceutyczne produkujące leki. Pharma Nord mimo że, produkuje suplementy diety także podlega zasadom GMP. 
Zdecydowaliśmy się podporządkować tym surowym zasadom i szczegółowej kontroli aby zagwarantować, że nasze suplementy diety spełniają najwyższe możliwe standardy.
 Bio-Quinon Active Q10 Gold ma postać miękkich żelatynowych kapsułek, w dawce 100 mg koenzymu Q10, w aktywnej postaci ubichinonu rozpuszczonego w oleju roślinnym. Każda kapsułka zawiera witaminę C, która przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego.
Koenzym Q10 jest substancją wrażliwą na działanie światła słonecznego i tlenu. W procesie przygotowania dzięki zastosowaniu specjalnej technologii olej stosowany w produkcie Bio-Quinon Active Q10 Gold, jest pozbawiony tlenu. Ponadto, kapsułka skutecznie chroni aktywne składniki przed światłem, uszkodzeniem lub zniszczeniem.
 Preparat jest jednym z najczęściej sprzedawanych suplementów z koenzymem Q10 ze względu na jego obszernie udokumentowaną biodostępność i wysoką absorpcję.
Bio-Quinon Active Q10 Gold 100 mg.
  • Bio-Quinon Active Q10 zawiera koenzym Q10 rozpuszczony w oleju roślinnym zamknięty w lekkich żelatynowych kapsułkach
  • Udokumentowana ekstremalnie wysoka biodostępność
  • Bio-Quinon Active Q10 Gold jest oficjalnym produktem referencyjnym Międzynarodowego Stowarzyszenia Koenzymu Q10 - ICQA
  • Zawiera koenzym Q10, który jest identyczny z koenzymem Q10 produkowanym endogennie przez ludzki organizm
  • Formuła Q10 wykorzystana w Bio-Quinon Active Q10 Gold jest naturalna, całkowicie pozbawiona syntetycznych cis-izomerów. Ponadto nie zawiera żadnych zanieczyszczeń, które mogą występować w innych surowcach
  • Unikalne połączenie oleju roślinnego ze zrównoważonego systemu upraw i koenzymu Q10 zapewnia dobrą i udokumentowaną biodostępność
  • Bio-Quinon Active Q10 Gold jest udokumentowany w ponad 100 opublikowanych badaniach
  • Zawiera witaminę C, która przyczynia się do tworzenia energii w komórkach ciała i prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych
  • Wyprodukowany zgodnie z duńską kontrolą farmaceutyczną


Koenzym Q10 (albo po prostu Q10) to substancja witamino-podobna. Inną nazwą Q10 jest ubichinon (w łacinie ubi oznacza ”wszędzie”). Kiedy komórka potrzebuje energii, przetwarza tłuszcz, węglowodany, białko i alkohol w ATP (adenozynotrifosforan), cząsteczkę, która magazynuje energię w postaci chemicznej. Komórka dokonuje rozpadu cząsteczki ATP i uwalnia zmagazynowaną w niej energię. Cały ten proces przebiega wewnątrz komórek, w niewielkich strukturach o kształcie fasolki, zwanych mitochondriami. Koenzym Q10 znajduje się we wszystkich mitochondriach. Komórki mięśni mają szczególne zapotrzebowanie na dużą ilość energii, dlatego też w komórkach mięśni znajduje się znacznie więcej mitochondriów niż w innych typach komórek. Mięsień sercowy jest dobrym przykładem na tkankę, której komórki zawierają dużą liczbę mitochondriów i mają relatywnie duże zapotrzebowanie na energię.

Surowy koenzym Q10 jest substancją rozpuszczalną w tłuszczach, o strukturze kryształków i słabej przyswajalności, ale przy użyciu specjalnej techniki produkcji, w której Q10 przechodzi obróbkę cieplną, kryształki Q10 rozpuszczają się całkowicie w temperaturze ciała. To właśnie dzięki całkowitemu rozpuszczeniu Q10, wysokiej jakości surowca i specjalnej metodzie produkcji zgodnej z protokołem GMP, Bio-Quinon Active Q10 Gold osiągnął tak dobrą biodostępność substancji aktywnej. 
Jak go przyjmować?
Ponieważ Q10 rozpuszcza się w tłuszczach, jest ważne, aby przyjmować go razem z posiłkiem zawierającym tłuszcz. Efekt jest już widoczny po krótkim czasie od przyjęcia Q10, a największy po ok. 6 godzinach od spożycia. Dlatego najlepiej jest przyjmować Q10 podczas śniadania lub obiadu. Jeśli przyjmujesz więcej niż 1 kapsułkę ubichinonu dziennie, przyswajalność jest większa, ponieważ dawka jest rozłożona na cały dzień – np. 1 kapsułka podczas śniadania i 1 kapsułka w porze obiadu – wówczas mamy lepsze efekty niż w przypadku przyjęcia całej dawki dziennej za jednym razem. Ponadto, dla zwiększenia efektu możesz przyjmować suplement aminokwasów – karnitynę, która ściśle współdziała z Q10 w mitochondriach komórek. Karnityna wspomaga transport kwasów tłuszczowych do mitochondriów, a Q10 bierze udział w procesie utleniania, który zamienia takie kwasy tłuszczowe w energię w postaci ATP.
Ile koenzymu Q10 potrzebujemy?
 Mamy różne zapotrzebowanie na koenzym Q10 – i jest ono całkowicie indywidualne. Zdrowe, młode osoby nie mają potrzeby suplementowania Q10. Zdrowe osoby dorosłe potrzebują ok. 30-60 mg dziennie. Starsze osoby z kolei – około 100 mg dziennie. Osobom w trakcie leczenia podawano do 300 mg dziennie. 
Moja opinia: 
Kapsułki testowałam przez 2 miesiące, lecz już po dwóch tygodniach zauważyłam zmiany na plus w moim organizmie. Dzięki Quinon Active Q10 GOLD, nie czułam się ospała i znużona w ciągu dnia, tak jak wcześniej. Poczułam zdecydowany przypływ energii, co pozytywnie wpłynęło na moje samopoczucie. Zdecydowanie wzrósł poziom mojej koncentracji. Podczas przyjmowania kapsułek chodziłam na siłownię, a co ciekawe nie bolały mnie mięśnie, uważam, że to zasługa tych magicznych witamin, ponieważ kiedy pierwszy raz poszłam na siłownię, nie mogłam wstać z łóżka następnego dnia. Preparat ten zmienił moje życie na lepsze, na pewno będę po niego sięgać w kryzysowych sytuacjach mojego organizmu.
 Tutaj można zakupić Bio-Quinon Active Q10 GOLD


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz