expr:class='"loading" + data:blog.mobileClass'>

czwartek, 13 kwietnia 2017

Pomysły na prezenty urodzinowe, czyli co dostałam na 24 urodziny

1. Beduinki na Instagramie. Moje życie w emiratach.

Aleksandra Chrobak poznała Emiraty od podszewki. W swojej książce opisuje kraj szokujących kontrastów, gdzie to, co zabronione, często ukrywa się po prostu za przyciemnionymi szybami luksusowych samochodów.

W mieście, które w zaledwie parę dekad pokonało drogę od namiotów na pustyni do najwyższych wieżowców świata, najnowsze technologie przeplatają się z tradycjami i światopoglądem dawnych Beduinów. Kręte uliczki i tętniące życiem bazary sąsiadują z sześciopasmową autostradą, po której pędzą najnowsze bentleye i używane lexusy.Autorka jest wymarzoną przewodniczką po tym fascynującym świecie. Ze swadą i humorem opisuje kraj, który stał się jej drugim domem. Wyjaśnia, co zrobić, gdy gospodarz nie poczęstuje nas gahłą, jak rozróżnić typy zasłon na twarz, rozpoznać szejka po tablicach rejestracyjnych i spisać dobry kontrakt ślubny.


Rozdziały tej książki układają się w fascynującą mozaikę – barwny obraz kraju, o którym wciąż niewiele wiemy, ale do którego po zakończeniu lektury wszyscy będziemy chcieli polecieć.

Polecam kupować książki tutaj (klik). Dużo książek przecenionych o 55% i darmowa dostawa.
2. Bon do H&M. Bony podarunkowe to jedna z najlepszych opcji, jeśli solenizant jest wybredny i ciężki trafić w jego gust.
3. Czarna elegancka torebka. Tutaj markowe torebki można kupic nawet 70% taniej (klik)4. Pastelowe kubeczki w serduszka. Teraz Home&You ma fajne promocje (klik)

5. Pędzel do bronzera Inglot oraz pomadka i konturówka. Pędzel P3. Szminka odcień 34. Konturówka 501.
6. Ściereczka do demakijażu. Hit! Ściereczka, która zmywa makijaż idealnie, a potrzebujemy tylko ją zmoczyć. Nie musimy kupować produktów do demakijażu.
7. Zestaw kosmetyków.  Świetne oryginalne zestawy kosmetyków (klik)8. Naturalne kosmetyki. Tutaj znajdziecie świetne naturalne kosmetyki (klik)8. Papierowe lampiony

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz